DF Finanse


Jesteśmy multiagencją mogącą zapewnić Państwu w szerokim zakresie obsługę ubezpieczeń indywidualnych życiowych i majątkowych. DF Finanse jest multiagentem wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11180874/A prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej agenta ubezpieczeniowego wykupione na (Seria A-A, Nr 25152). sumę gwarancyjną 1 000 000 € na jedno zdarzenie, którego skutki są objęte umową ubezpieczenia OC, oraz 1 500 000 € w odniesieniu do wszystkich takich zdarzeń.

Naszą satysfakcją- Państwa komfort i poczucie bezpieczeństwa.

A wspierają nas w tym nasi Partnerzy – wiodące na rynku Towarzystwa Ubezpieczeniowe. W szerokiej gamie ubezpieczeń znajdziecie Państwo takie podstawowe ubezpieczenia jak:

  • Ubezpieczenie Domu i Mieszkania,
  • Ubezpieczenie Majątku Firmy,
  • Ubezpieczenie OC w Życiu Prywatnym i Zawodowym,
  • Ubezpieczenie Podróżne,
  • Ubezpieczenie Ochrony Prawnej,
Ale także, co wyróżnia nas na rynku, specjalistyczne, unikatowe programy. Na przykład dla urzędów miast i gmin stworzyliśmy produkt – program ochrony dla funkcjonariuszy publicznych Funkcjonariusz Pod Ochroną wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu będącego reakcją na wejście w życie Ustawy o odpowiedzialności majątkowej funkcjonariuszy publicznych za rażące naruszenie prawa. Innym naszym projektem jest Lekarz Pod Ochroną – program szerokiej ochrony ubezpieczeniowej dla zawodów medycznych.

Zapraszamy na podstronę Ubezpieczenia i zapoznanie się z naszą ofertą.

- KONTAKT


DF Finanse Sp. z o.o.

Aleja Śląska 1
budynek s 1-2, piętro 3
54-118 Wrocław
tel.: +48 +71 777 04 45
fax: +48 71 777 04 55
E-mail: biuro@dfinanse.plDF Finanse Sp. z o.o.
Wszystkie prawa zastrzeżone